Galaxy Tabs
Galaxy Tab S6 Lite 2024 (10.4″ Wi-Fi)
In stock
Original price was: රු129,000.00.රු103,900.00Current price is: රු103,900.00. or 3 X රු34,633.33 with
| Color | Gray |
|---|---|
| Storage | 64GB |
Samsung Galaxy A7 Lite (8.7”)
Out of stock
රු44,990.00 or 3 X රු14,996.67 with
| Color | Gray, Silver |
|---|---|
| Storage | 3GB RAM/32GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy S7 FE 12.4”
Out of stock
Original price was: රු150,000.00.රු139,900.00Current price is: රු139,900.00. or 3 X රු46,633.33 with
| Color | Mystic Black, Mystic Green, Mystic Pink, Mystic Silver |
|---|---|
| Storage | 4GB RAM/64GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy Tab A9
In stock
Original price was: රු49,900.00.රු34,900.00Current price is: රු34,900.00. or 3 X රු11,633.33 with
| Color | Graphite, Mystic Navy, Mystic Silver |
|---|---|
| Storage | 4GB RAM/64GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4”
Out of stock
Price range: රු99,990.00 through රු107,900.00 or 3 X රු33,330.00 - රු35,966.67 with
| Color | Angora Blue, Chiffon Rose |
|---|---|
| Storage | 4GB RAM/128GB ROM, 4GB RAM/64GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
