Smartphone
iPhone 14
In stock
Original price was: රු174,900.00.රු162,999.00Current price is: රු162,999.00. or 3 X රු54,333.00 with
| Color | Blue, Midnight, Purple, Red, Starlight, Yellow |
|---|---|
| Storage | 128GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 16 Plus
In stock
Price range: රු223,900.00 through රු354,900.00 or 3 X රු74,633.33 - රු118,300.00 with
| Color | Black, Pink, Teal, Ultramarine, White |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 12 Pro+ 5G
Out of stock
Original price was: රු100,000.00.රු84,900.00Current price is: රු84,900.00. or 3 X රු28,300.00 with
| Color | Midnight Black, Polar White, Sky Blue |
|---|---|
| Storage | 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy S24 Ultra
In stock
Price range: රු239,990.00 through රු267,900.00 or 3 X රු79,996.67 - රු89,300.00 with
| Color | Titanium Black, Titanium Gray, Titanium Violet, Titanium Yellow |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB, 12GB/512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy A56 5G
In stock
Price range: රු92,999.00 through රු106,900.00 or 3 X රු30,999.67 - රු35,633.33 with
| Color | Graphite, Gray, Olive, Pink |
|---|---|
| Storage | 12GB RAM/256GB ROM, 8GB RAM / 128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 12 Pro 5G
Out of stock
or 3 X රු0.00 with
| Color | Midnight Black, Polar White, Sky Blue |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB |
Samsung Galaxy A24
Out of stock
Price range: රු53,900.00 through රු57,900.00 or 3 X රු17,966.67 - රු19,300.00 with
| Color | Black, Green, Silver |
|---|---|
| Storage | 4GB/128GB, 6GB/128GB, 8GB/128GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy A36 5G
In stock
Price range: රු73,999.00 through රු87,900.00 or 3 X රු24,666.33 - රු29,300.00 with
| Color | Awesome Black, Lavender, Lime, White |
|---|---|
| Storage | 12GB RAM/256GB ROM, 8GB RAM / 128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 12 Pro
Out of stock
or 3 X රු0.00 with
| Color | Glacier Blue, Graphite Gray, Polar White, Star Blue |
|---|---|
| Storage | 8GB/256GB |
iPhone 16e
In stock
Price range: රු178,900.00 through රු227,900.00 or 3 X රු59,633.33 - රු75,966.67 with
| Color | Black, White |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy A26 5G
In stock
Price range: රු58,900.00 through රු68,900.00 or 3 X රු19,633.33 - රු22,966.67 with
| Color | Black, Mint, White |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
