Smartphone
Redmi 13C
Out of stock
Price range: රු41,900.00 through රු46,900.00 or 3 X රු13,966.67 - රු15,633.33 with
| Color | Clover Green, Glacier White, Midnight Black, Navy Blue |
|---|---|
| Storage | 6GB/128GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 12S
Out of stock
or 3 X රු0.00 with
| Color | Ice Blue, Onyx Black, Pearl Green |
|---|---|
| Storage | 8GB/256GB |
Galaxy A16 5G
In stock
Price range: රු48,900.00 through රු58,900.00 or 3 X රු16,300.00 - රු19,633.33 with
| Color | Blue/Black, Gray, Light Green |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 15 Pro Max
In stock
Price range: රු359,990.00 through රු499,900.00 or 3 X රු119,996.67 - රු166,633.33 with
| Color | Black Titanium, Blue Titanium, Natural Titanium, White Titanium |
|---|---|
| Storage | 1TB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy A55 5G
Out of stock
Price range: රු97,900.00 through රු112,499.00 or 3 X රු32,633.33 - රු37,499.67 with
| Color | Awesome Iceblue, Awesome Lemon, Awesome Lilac, Awesome Navy |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB, 8GB/128GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy A16 4G
In stock
Price range: රු46,000.00 through රු55,500.00 or 3 X රු15,333.33 - රු18,500.00 with
| Color | Black, Gray, Green |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 15
In stock
Price range: රු178,999.00 through රු224,999.00 or 3 X රු59,666.33 - රු74,999.67 with
| Color | Black, Blue, Light Green, Pink, Yellow |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Out of stock
Price range: රු0.00 through රු150,000.00 or 3 X රු0.00 - රු50,000.00 with
| Color | Aurora Purple, Midnight Black, Moonlight White, Mystic Silver |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB, 12GB/512GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy F16 5G
In stock
Original price was: රු51,900.00.රු49,900.00Current price is: රු49,900.00. or 3 X රු16,633.33 with
| Color | Black, Blue, Green |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 15 Plus
Out of stock
Price range: රු239,900.00 through රු258,990.00 or 3 X රු79,966.67 - රු86,330.00 with
| Color | Black, Blue, Light Green, Pink, Yellow |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 15 Pro
Out of stock
Price range: රු299,900.00 through රු324,900.00 or 3 X රු99,966.67 - රු108,300.00 with
| Color | Black Titanium, Blue Titanium, Natural Titanium, White Titanium |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 13 Pro 4G
Out of stock
Original price was: රු85,000.00.රු69,900.00Current price is: රු69,900.00. or 3 X රු23,300.00 with
| Storage | 8GB/256GB |
|---|---|
| Color | Forest Green, Lavender Purple, Midnight |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
