Redmi
Redmi A3
In stock
Price range: රු26,900.00 through රු29,900.00 or 3 X රු8,966.67 - රු9,966.67 with
| Storage | 3GB/64GB, 4GB/128GB |
|---|---|
| Color | Forest Green, Midnight Black, Star Blue |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi A5
In stock
Price range: රු24,900.00 through රු28,500.00 or 3 X රු8,300.00 - රු9,500.00 with
| Color | Blue, Gold, Midnight Black |
|---|---|
| Storage | 3GB RAM / 64GB ROM, 4GB RAM/128GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro 5G
Out of stock
or 3 X රු0.00 with
| Color | Gold, Green, Lavender Purple, Midnight Black |
|---|---|
| Storage | 12GB RAM / 512GB ROM, 12GB RAM/256GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Redmi Note 14 5G
In stock
Original price was: රු94,900.00.රු71,999.00Current price is: රු71,999.00. or 3 X රු23,999.67 with
| Color | Green, Lavender Purple, Midnight Black |
|---|---|
| Storage | 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 14C
In stock
Price range: රු33,000.00 through රු37,900.00 or 3 X රු11,000.00 - රු12,633.33 with
| Color | Dreamy Purple, Midnight Black, Sage Green, Starry Blue |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14
In stock
Original price was: රු69,000.00.රු52,500.00Current price is: රු52,500.00. or 3 X රු17,500.00 with
| Color | Blue, Lime, Midnight Black, Purple |
|---|---|
| Storage | 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro 5G
In stock
Original price was: රු94,900.00.රු84,500.00Current price is: රු84,500.00. or 3 X රු28,166.67 with
| Color | Green, Lavender Purple, Midnight Black |
|---|---|
| Storage | 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro Plus 5G
In stock
Original price was: රු120,000.00.රු114,500.00Current price is: රු114,500.00. or 3 X රු38,166.67 with
| Color | Blue, Gold, Lavender Purple, Midnight Black |
|---|---|
| Storage | 12GB RAM / 512GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 13
Out of stock
Original price was: රු59,900.00.රු48,490.00Current price is: රු48,490.00. or 3 X රු16,163.33 with
| Color | Midnight Black, Mint Green, Ocean Sunset |
|---|---|
| Storage | 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 12 Pro+ 5G
Out of stock
Original price was: රු100,000.00.රු84,900.00Current price is: රු84,900.00. or 3 X රු28,300.00 with
| Color | Midnight Black, Polar White, Sky Blue |
|---|---|
| Storage | 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 12 Pro 5G
Out of stock
or 3 X රු0.00 with
| Color | Midnight Black, Polar White, Sky Blue |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB |
