Shop
Galaxy A05
Out of stock
Original price was: රු32,900.00.රු27,900.00Current price is: රු27,900.00. or 3 X රු9,300.00 with
| Color | Black, Light Green, Silver |
|---|---|
| Storage | 4GB RAM/64GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 10A
Out of stock
Original price was: රු40,000.00.රු35,900.00Current price is: රු35,900.00. or 3 X රු11,966.67 with
| Storage | 6GB/128GB |
|---|---|
| Color | Gray, Light Blue, Silver |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy F05
Out of stock
Original price was: රු35,000.00.රු29,500.00Current price is: රු29,500.00. or 3 X රු9,833.33 with
| Color | Blue |
|---|---|
| Storage | 4GB RAM/64GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy S23 FE
Out of stock
Original price was: රු159,000.00.රු134,900.00Current price is: රු134,900.00. or 3 X රු44,966.67 with
| Color | Cream, Graphite, Mint, Purple |
|---|---|
| Storage | 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy S23 Ultra
Out of stock
Original price was: රු285,000.00.රු235,900.00Current price is: රු235,900.00. or 3 X රු78,633.33 with
| Color | Cream, Green, Lavender, Phantom Black |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB, 12GB/512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy A15
Out of stock
Price range: රු49,900.00 through රු64,900.00 or 3 X රු16,633.33 - රු21,633.33 with
| Color | Black, Blue, Yellow |
|---|---|
| Storage | 4GB/128GB, 6GB/128GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy S23
Out of stock
Price range: රු195,900.00 through රු219,900.00 or 3 X රු65,300.00 - රු73,300.00 with
| Color | Cream, Green, Lavender, Phantom Black |
|---|---|
| Storage | 8GB/128GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy A34 5G
Out of stock
Price range: රු67,490.00 through රු85,990.00 or 3 X රු22,496.67 - රු28,663.33 with
| Color | Awesome Graphite, Awesome Lime, awesome silver, Awesome Violet |
|---|---|
| Storage | 8GB/128GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung Galaxy A25 5G
Out of stock
Price range: රු66,900.00 through රු68,900.00 or 3 X රු22,300.00 - රු22,966.67 with
| Color | Black, Light Blue, Yellow |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
