Shop
Galaxy A16 4G
In stock
Price range: රු46,000.00 through රු55,500.00 or 3 X රු15,333.33 - රු18,500.00 with
| Color | Black, Gray, Green |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 15
In stock
Price range: රු178,999.00 through රු224,999.00 or 3 X රු59,666.33 - රු74,999.67 with
| Color | Black, Blue, Light Green, Pink, Yellow |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Out of stock
Price range: රු0.00 through රු150,000.00 or 3 X රු0.00 - රු50,000.00 with
| Color | Aurora Purple, Midnight Black, Moonlight White, Mystic Silver |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB, 12GB/512GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy F16 5G
In stock
Original price was: රු51,900.00.රු49,900.00Current price is: රු49,900.00. or 3 X රු16,633.33 with
| Color | Black, Blue, Green |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 15 Plus
Out of stock
Price range: රු239,900.00 through රු258,990.00 or 3 X රු79,966.67 - රු86,330.00 with
| Color | Black, Blue, Light Green, Pink, Yellow |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 15 Pro
Out of stock
Price range: රු299,900.00 through රු324,900.00 or 3 X රු99,966.67 - රු108,300.00 with
| Color | Black Titanium, Blue Titanium, Natural Titanium, White Titanium |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 13 Pro 4G
Out of stock
Original price was: රු85,000.00.රු69,900.00Current price is: රු69,900.00. or 3 X රු23,300.00 with
| Storage | 8GB/256GB |
|---|---|
| Color | Forest Green, Lavender Purple, Midnight |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy M16 5G
In stock
Price range: රු44,999.00 through රු54,999.00 or 3 X රු14,999.67 - රු18,333.00 with
| Color | Black, Mint Green, Pink |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 128GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 12
Out of stock
Original price was: රු55,000.00.රු48,900.00Current price is: රු48,900.00. or 3 X රු16,300.00 with
| Storage | 8GB/256GB |
|---|---|
| Color | Light Blue, Midnight, Silver |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy F15 5G
Out of stock
Original price was: රු54,900.00.රු47,900.00Current price is: රු47,900.00. or 3 X රු15,966.67 with
| Color | Black, Light Green, Light Violet |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy M05
In stock
Original price was: රු31,900.00.රු27,990.00Current price is: රු27,990.00. or 3 X රු9,330.00 with
| Color | Mint Green |
|---|---|
| Storage | 4GB RAM/64GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 13 Pro 5G
Out of stock
Original price was: රු145,900.00.රු75,900.00Current price is: රු75,900.00. or 3 X රු25,300.00 with
| Color | Aurora Purple, Midnight Black, Ocean Teal |
|---|---|
| Storage | 12GB/256GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
