Shop
iPhone 17 Pro
In stock
Price range: රු409,990.00 through රු669,999.00 or 3 X රු136,663.33 - රු223,333.00 with
| Color | Cosmic Orange, Deep Blue, Silver |
|---|---|
| Storage | 1TB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy Z Fold6
In stock
Price range: රු379,900.00 through රු569,900.00 or 3 X රු126,633.33 - රු189,966.67 with
| Color | Crafted Black, Navy, Pink, Silver Shadow, White |
|---|---|
| Storage | 1TB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 17 Pro Max
In stock
Price range: රු464,999.00 through රු949,999.00 or 3 X රු154,999.67 - රු316,666.33 with
| Color | Cosmic Orange, Deep Blue, Silver |
|---|---|
| Storage | 1TB, 256GB, 2TB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone Air
In stock
Price range: රු296,999.00 through රු425,999.00 or 3 X රු98,999.67 - රු141,999.67 with
| Color | Cloud White, Light Gold, Sky Blue, Space Black |
|---|---|
| Storage | 1TB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 14C
In stock
Price range: රු33,000.00 through රු37,900.00 or 3 X රු11,000.00 - රු12,633.33 with
| Color | Dreamy Purple, Midnight Black, Sage Green, Starry Blue |
|---|---|
| Storage | 6GB RAM/128GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14
In stock
Original price was: රු69,000.00.රු52,500.00Current price is: රු52,500.00. or 3 X රු17,500.00 with
| Color | Blue, Lime, Midnight Black, Purple |
|---|---|
| Storage | 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy Z Flip7
In stock
Price range: රු257,990.00 through රු339,900.00 or 3 X රු85,996.67 - රු113,300.00 with
| Color | Blue, Jet Black, Red |
|---|---|
| Storage | 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 17
In stock
Price range: රු297,999.00 through රු442,999.00 or 3 X රු99,333.00 - රු147,666.33 with
| Color | Black, Lavender, Mist Blue, Sage Green, White |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro 5G
In stock
Original price was: රු94,900.00.රු84,500.00Current price is: රු84,500.00. or 3 X රු28,166.67 with
| Color | Green, Lavender Purple, Midnight Black |
|---|---|
| Storage | 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Galaxy Z Fold7
In stock
Price range: රු439,999.00 through රු467,990.00 or 3 X රු146,666.33 - රු155,996.67 with
| Color | Blue, Jet Black, Mint, Silver |
|---|---|
| Storage | 1TB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iPhone 16 Pro Max
In stock
Price range: රු389,990.00 through රු508,999.00 or 3 X රු129,996.67 - රු169,666.33 with
| Color | Black Titanium, Desert Titanium, Natural Titanium, White Titanium |
|---|---|
| Storage | 1TB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro Plus 5G
In stock
Original price was: රු120,000.00.රු114,500.00Current price is: රු114,500.00. or 3 X රු38,166.67 with
| Color | Blue, Gold, Lavender Purple, Midnight Black |
|---|---|
| Storage | 12GB RAM / 512GB ROM, 8GB RAM / 256GB ROM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
