Shop
Google Pixel 10 Pro XL
In stock
Original price was: රු454,900.00.රු309,999.00Current price is: රු309,999.00. or 3 X රු103,333.00 with
| Color | Jade, Moonstone, Obsidian, Porcelain |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 30W Adapter
In stock
Original price was: රු10,000.00.රු7,990.00Current price is: රු7,990.00. or 3 X රු2,663.33 with
Google Pixel 7
Out of stock
Original price was: රු129,000.00.රු99,900.00Current price is: රු99,900.00. or 3 X රු33,300.00 with
| Color | Lemongrass, Obsidian, Snow |
|---|---|
| Storage | 128GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 7 Pro
Out of stock
Price range: රු114,900.00 through රු132,900.00 or 3 X රු38,300.00 - රු44,300.00 with
| Color | Hazel, Obsidian, Snow |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 8
Out of stock
Original price was: රු170,000.00.රු140,900.00Current price is: රු140,900.00. or 3 X රු46,966.67 with
| Color | Hazel, Mint, Obsidian, Rose |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 8 Pro
Out of stock
Price range: රු155,900.00 through රු189,000.00 or 3 X රු51,966.67 - රු63,000.00 with
| Color | Bay, Mint, Obsidian, Porcelain |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 9
In stock
Price range: රු162,999.00 through රු229,000.00 or 3 X රු54,333.00 - රු76,333.33 with
| Color | Obsidian, Peony, Porcelain, Wintergreen |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 9 Pro
Out of stock
Price range: රු242,900.00 through රු272,900.00 or 3 X රු80,966.67 - රු90,966.67 with
| Color | Hazel, Obsidian, Porcelain, Rose Quartz |
|---|---|
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 9 Pro XL
In stock
Price range: රු273,900.00 through රු314,900.00 or 3 X රු91,300.00 - රු104,966.67 with
| Color | Hazel, Obsidian, Porcelain, Rose Quartz |
|---|---|
| Storage | 128GB, 1TB, 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel 9a
In stock
Price range: රු148,000.00 through රු153,999.00 or 3 X රු49,333.33 - රු51,333.00 with
| Color | Obsidian, Peony, Porcelain, Purple |
|---|---|
| Storage | 8GB/128GB, 8GB/256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Google Pixel Transparent Case
In stock
Original price was: රු3,000.00.රු1,490.00Current price is: රු1,490.00. or 3 X රු496.67 with
| Model | Pixel 9, Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro Xl 5G |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
iMopai Full Cover Screen Protector
In stock
Original price was: රු4,000.00.රු2,990.00Current price is: රු2,990.00. or 3 X රු996.67 with
| Model | iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max |
|---|
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
